Edremit Su Arıtma Satışı 05373550670

Çanakkale Asvaltı Cad. No:105 Eskidji Bazaar Stand Edremit, Balıkesir
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Edremit Su Arıtma Satışı 05373550670
Tünay Çetin
Çanakkale Asvaltı Cad. No:105 Eskidji Bazaar Stand
Edremit , Balıkesir
İş Alanları

Su arıtma sistemi

Edremit Su Arıtma Satışı Endüstriyel Su Arıtma Evsel Su Arıtma Su Arıtma Bakım

Edremit Su Arıtma Satışı 05373550670 Hakkında

Misyonumuz

Su, atıksu arıtma ve geri kazanım konularında doğaya saygılı çevre teknolojilerini kullanarak çözüm üretmek; su, çevre ve enerji konularında tasarruf sağlayacak, ülke ekonomisine katkıda bulunacak ürün ve teknolojilerin ülkemize kazandırılması amacıyla çalışmalar yapmak.

Vizyonumuz

Faaliyet konularımızda uluslar arası projelerde söz sahibi olan; sektördeki teknolojik değişim ve faaliyetsel dönüşümleri yakından takip ederek gerekli organizasyonel revizyonları zamanında yapan; kurumsallaşma sürecini tamamlamış, müşteri ve çalışanlar tarafından sektöründe öncelikli tercih edilen firma olmanın haklı gururunu taşıyan bir yapıya ulaşmak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmalarsitesi.net yayın hayatına girdi, globalleşen dünyada artık bilim çağı değil internet çağındayız, firmanızın pazarını artırmak profesyonel bir uğraş, firmalarsitesi.net olarak sizlere en kaliteli desteği veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak bu bağlamda firmanızın reklam çalışmasına talibiz. Bizleri tercih eden ve edecek firmalara teşekkür ediyoruz..Copyright , Her hakkı saklıdır. firmalarsitesi.net| 2017