Ets Makina Servisi 05448873205

Taş Oğluk Mah İstanbul Sok 78 A1 Arnavutköy, İstanbul
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Ets Makina Servisi 05448873205
Saim Ekici Aydın Aktürk
Taş Oğluk Mah İstanbul Sok 78 A1
Arnavutköy , İstanbul
İş Alanları

makine imalatı

As Teknik Makina Servisi

Ets Makina Servisi 05448873205 Hakkında

AS TEKNİK

ASTEKNİK MAKİNE DENEYİMLİ UZMAN KADROMUZLA SEKTÖRÜN AÇIĞINI KAPATMAK VE SEKTÖRE YENİ BİR SOLUK GETİRMEK İÇİN 2015 YILINDA KURULMUŞ VE FAALİYETLERİNE BAŞLAMIŞTIR.PVC VE ALUMİNYUM İŞLEME MAKİNA SEKTÖRÜNDE15 YILLIK TECRÜBE İLE DAHA İYİ HİZMETİ ÖRNEK EDİNEN ANLAYIŞLA SİZLERE HİZMET VERMEKTEN MUTLUYUZ.İKİNCİ EL MAKİNA ALIM SATIMI YANISIRA,YENİ VE İKİNCİ EL KURULUMLAR İLE TEKNİK TECRÜBEMİZİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNUYORUZ.

İKİNCİ EL MAKİNA ALIMLARI VE TEKNİK SERVİS,BAKIM İŞLEMLERİNİ TEKNİK EKİBİZLE ZAMANINDA VERİYORUZ.

YEDEK PARÇADA KENDİ MARKAMIZ OLAN TOOLAS KESİCİ TAKIMLARI İLE HİZMET VERİYORUZ.KABAN,MURAT,YILMAZ,SETİNO VE BURSA MAKİNALARININ YEDEK PARÇA VE TEDARİKLERİNİ SAĞLIYORUZ.

 

misyon

Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü bağlar kurmak. Farklı iş modelleri geliştirerek beklentileri aşarken iş süreçlerimizde mükemmellik kültürünü oluşturmak. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin değerlerine itibar etmek. Evrensel değerlere bağlı, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerini yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmalarsitesi.net yayın hayatına girdi, globalleşen dünyada artık bilim çağı değil internet çağındayız, firmanızın pazarını artırmak profesyonel bir uğraş, firmalarsitesi.net olarak sizlere en kaliteli desteği veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak bu bağlamda firmanızın reklam çalışmasına talibiz. Bizleri tercih eden ve edecek firmalara teşekkür ediyoruz..Copyright , Her hakkı saklıdır. firmalarsitesi.net| 2017