Flamingo 7 Ve 10 Da Günlük Kiralık Daire 05388596919

Sazbaşı Mah Plaj Sok No A/7 Silifke/mersin Silifke, Mersin
Cep Onaylı
Online
Gold
Mesaj Gönder
Flamingo 7 Ve 10 Da Günlük Kiralık Daire 05388596919
Abdulkadir Can
Sazbaşı Mah Plaj Sok No A/7 Silifke/mersin
Silifke , Mersin

Navigasyonla Buraya Git
İş Alanları

Emlakçılar

Asaf Emlak Atakent Ev Alım Satım Günlük Kiralık Yazlık

Flamingo 7 Ve 10 Da Günlük Kiralık Daire 05388596919 Hakkında

ASAF EMLAK ATAKENT

Misyon Vizyon
Vizyon

Faaliyet gösterdiği gayrimenkul sektöründe Türkiye'nin önde gelen ve güvenilir şirketi olmak, toplam aktiflerini verimliliği ve karlılığı da göz önüne alarak dengeli bir şekilde arttırmak Şirket'in temel hedefidir. Fiba Gayrimenkul, gerçekleştireceği projelerde doğru ve etkin proje yönetimi yaklaşımını gözetmeyi, şeffaf yapısı, profesyonel kadrosu ve portföy çeşitliliği ile bu sektörde sürekliliği hedeflemektedir.

Misyon

Gayrimenkul'ün her alanında, katma değeri ve standardı yüksek, yatırımcılarına ve ortaklarına en yüksek getiriyi sağlayan, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede sağlandığı projeler gerçekleştirmeyi misyon edinmiştir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Cok ilgili bir işletme.

  • 5/5

    Cok ilgili bir işletme.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmalarsitesi.net yayın hayatına girdi, globalleşen dünyada artık bilim çağı değil internet çağındayız, firmanızın pazarını artırmak profesyonel bir uğraş, firmalarsitesi.net olarak sizlere en kaliteli desteği veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak bu bağlamda firmanızın reklam çalışmasına talibiz. Bizleri tercih eden ve edecek firmalara teşekkür ediyoruz..Copyright , Her hakkı saklıdır. firmalarsitesi.net| 2017