Gergi Tavan 05382377772

Söğütlü Çayır Cad Zafer Sok No:4 Üsküdar, İstanbul
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Gergi Tavan 05382377772
Çetin Aydın
Söğütlü Çayır Cad Zafer Sok No:4
Üsküdar , İstanbul
İş Alanları

Dekorasyon

Belemir Gergi Tavan Sistemleri 14 Yılımızdayız İsteyene Malzeme Gönderiyoruz İsteyene İşini Yapıyoruz İsteyene İşi Öğretiyoruz Dünyanın Her Yerine Hizmet Veriyoruz

Gergi Tavan 05382377772 Hakkında

Belemir Yapı Dekorasyon 2003 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.

İç dekorasyon sektöründe yüzlerce konut, işyeri ve mağaza tadilat ve oluşumlarına imza atmış olan belemir kaliteli üretim ve uygulama çalışmaları ile sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmuştur.

2006 yılında işleyiş ve müşteri talepleri doğrultusunda faaliyet alanları genişletilerek Gergi Tavan Sektörüne girmiştir ve bu sektörde marka haline gelmiştir. İş yeri yönetimi Çetin Aydın Ve Zihni Aydın kardeşlerden oluşmaktadır. Belemir Yapı Gergi Tavan Sistemleri imalat ve bayilik destekli çözümler üretmektedir.

Ana prensibimiz müşteri memnuniyeti ilkesi üzerine kurulmuş olan Belemir Yapı Gergi Tavan Sistemleri yerinde proje, uygulama ve tasarım konularında kaliteli ve estetik çözümlerimiz ile amacımız her geçen gün müşteri portföyümüzü genişletmektedir. Eğitimli ve tecrübeli ekibimiz ve üstelik genç ve dinamik istekli ve işini seven büyük bir firmayız.En büyük sermayemiz işimize duyduğumuz saygı ve sevgimizin eşsiz olmasıdır. Yapmış olduğumuz  her işte sizlere özel tasarımlar sunmayı, farklılıklar oluşturmayı, kaliteli ve ayırt edilebilir eşsiz eserler inşa etmeyi firma olarak görev edindik.

Güncel teknolojiyi oldukça yakından takip edip, sektörümüzde meydana gelmiş olan en ufak bir gelişmeyi dahi atlamaksızın sizin hizmetinize sunuyoruz.

Dünyanın oldukça farklı ve çeşitli köşelerindeki sektörümüz ile ilgili olmuş olan her türlü malzeme, hammadde ve ekipmanı inceleyip kıyas yapıyor ve sizlere en kaliteli ve en ideal biçimde nasıl sunarız diyerek düşünüp bunlara göre hareket ediyoruz. Kısacası biz bu işleri biliyor ve gerçekten de seviyoruz.

Avrupa’da ki büyük üreticilerden tedarik etmiş olduğumuz malzemeler ile Avrupa birliği standartlarına son derece uygun şekilde uygulamalar yapmış olan ve başarılı büyük projelere imza atmış olan bir firmamız, yurt içi, Türk Cumhuriyetleri, Orta Asya, Orta Doğu ve dünyanın neredeyse birçok ülkesinde faaliyetlerine devam ederek yurt dışında da markalaşma yolunda son hızla ilerlemeye devam ediyoruz.

Belemir Yapı Gergi Tavan Sistemleri olarak uzaktan kumandalı Led, elektrik aydınlatma ve Fiber Optik sistemleri konu içerisinde de tüm gerekli ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek donanım ve kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.

Misyon

İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle sosyal, sportif, estetik, görsel ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek. Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08 20
Cumartesi 08 20-
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmalarsitesi.net yayın hayatına girdi, globalleşen dünyada artık bilim çağı değil internet çağındayız, firmanızın pazarını artırmak profesyonel bir uğraş, firmalarsitesi.net olarak sizlere en kaliteli desteği veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak bu bağlamda firmanızın reklam çalışmasına talibiz. Bizleri tercih eden ve edecek firmalara teşekkür ediyoruz..Copyright , Her hakkı saklıdır. firmalarsitesi.net| 2017