Güzel Evim Otomotiv

Nişantaş Mah. Şehit Ömer Taşer Sok. No :4/a Selçuklu Merkez, Konya
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder

Güzel Evim Otomotiv Hakkında

MİSYONUMUZ

İnsanlarımızın değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup, yüz yıllardan beri uygulanan el birliği sistemini daha yaygın bir hale getirerek farklı alanlara uygulamak. Toplumsal dayanışmanın önemini hiçbir zaman göz ardı etmeyerek gelişmelere açık olmak. Kaliteli, kesintisiz ve yaygın hizmetimizi müşterilerimize sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ

İslami şartlara göre faizin haram olmasından dolayı zaruri ihtiyaç olarak  aile büyüklerimizden gördüğümüz  ev ve araba olmazsa olmazımızı çözümsüzleşmesine çözüm üretmek ve herkesi ev araba sahibi olmasını sağlamak.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmalarsitesi.net yayın hayatına girdi, globalleşen dünyada artık bilim çağı değil internet çağındayız, firmanızın pazarını artırmak profesyonel bir uğraş, firmalarsitesi.net olarak sizlere en kaliteli desteği veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak bu bağlamda firmanızın reklam çalışmasına talibiz. Bizleri tercih eden ve edecek firmalara teşekkür ediyoruz..Copyright , Her hakkı saklıdır. firmalarsitesi.net| 2017