Hekimhan Bitkisel 05323851169

Kepez Belediyesi Yanı Mısır Çarşısı Kepez, Antalya
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Hekimhan Bitkisel 05323851169
Savaş Doğanyiğit
Kepez Belediyesi Yanı Mısır Çarşısı
Kepez , Antalya
İş Alanları

Bitki ürünleri

Hekimhan Bitkisel

Hekimhan Bitkisel 05323851169 Hakkında

HEKİMHAN BİTKİSEL

Hekimhan Bitkisel firması olarak bitkisel ürünler ile ilgili 25 yılı aşan deneyim bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın gururunu taşıyoruz. Kuruluşundan itibaren bitkisel ürünlerin satış ve pazarlaması konusunda faaliyet gösteren firmamız, son yıllarda pazarlamış olduğu ürünlerin üretimini de yapan uzman kadroya ve otomatik makineler ile donatılmış tesise sahip olmuştur.

 

Firmamız bitkisel çaylar, macunlar , pekmezler , soğuk press ve uçucu yağlar, toz ekstraktlar, sıvı ekstraktlar olmak üzere ürün portföyüne 200 den fazla çeşit eklemiştir.

 

El değmeden otomatik makinelerde insan sağlığını birinci planda tutarak üretim yapan firmamız ISO 9001 ve ISO 22000 kalite belgelerine sahip olup , GMP standartlarında doğal ve katkısız olarak sağlıklı ürünler üretmektedir.

 

Firmamız kurulduğu günden itibaren insan sağlığına verdiği önem sayesinde kısa sürede bitkisel ürün sektöründe tanınmış ve bu ilkeler ile yoluna devam etmektedir.

 

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite , hizmet , zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

 

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı “hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Hekimhan Bitkisel sizlere bugün olduğu gibi gelecekte de siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmalarsitesi.net yayın hayatına girdi, globalleşen dünyada artık bilim çağı değil internet çağındayız, firmanızın pazarını artırmak profesyonel bir uğraş, firmalarsitesi.net olarak sizlere en kaliteli desteği veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak bu bağlamda firmanızın reklam çalışmasına talibiz. Bizleri tercih eden ve edecek firmalara teşekkür ediyoruz..Copyright , Her hakkı saklıdır. firmalarsitesi.net| 2017