Niğde Sebze Tohum 05319505591

Şahinali Mah Faik Şahenk Bulv No:29/d Merkez, Niğde
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Niğde Sebze Tohum 05319505591
Abdullah Başoğul
Şahinali Mah Faik Şahenk Bulv No:29/d
Merkez , Niğde
İş Alanları

tarım yemçilik

Başak Baharat Tohum Ltd Şti

Niğde Sebze Tohum 05319505591 Hakkında

BAŞAK BAHARAT TOHUM LTD ŞTİ

HAKKIMIZDA

    Tohumsatisi.com, internet üzerinden satış yapmak amacıyla kurulmuş bir alışveriş sitesidir. Kaliteli Tohumun Adresi sloganı ile Faaliyet alanında Türkiye’nin en kapsamlı tohum sitesi olmak amacıyla sizlerin hizmetine açılmıştır. 
Tohumsatisi.com, Niğde Merkezli BAŞAK BAHARAT TOHUM ve TARIM ÜRÜNLERİ Ltd.Şti. bünyesinde faaliyet gösteren tohum satış sitesidir ve sürekli kendini yenileyen bir yapıya sahiptir. 
Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti ve müşteri haklarına saygıdır. Bu amaçla bu güne kadar binlerce müşterimizin siparişini sorunsuz olarak teslim etmenin mutluluğunu yaşamaktayız. 
Tohumsatisi.com’a duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 

MİSYONUMUZ 

Sektörde öncü olmanın verdiği sorumluluk ile bitki besleme ürünlerini sürdürülebilir büyüme ve çevreci yaklaşımla üretmek ve tedarik etmek; bilinçli tarımsal üretimi yaygınlaştırarak topraklarımıza bereket katmak.

VİZYONUMUZ

Paydaşlarına katma değer sağlayan, bir dünya firması olmak. 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmalarsitesi.net yayın hayatına girdi, globalleşen dünyada artık bilim çağı değil internet çağındayız, firmanızın pazarını artırmak profesyonel bir uğraş, firmalarsitesi.net olarak sizlere en kaliteli desteği veriyoruz, firmanızı arama motorlarında istediğiniz kelimelerde yükseltiyor ve müşterilerin size ulaşmasını sağlıyoruz. Amacımız doğru müşteriyi doğru firmayla buluşturmak bu bağlamda firmanızın reklam çalışmasına talibiz. Bizleri tercih eden ve edecek firmalara teşekkür ediyoruz..Copyright , Her hakkı saklıdır. firmalarsitesi.net| 2017