Özel Yekta Rehabilitasyon Merkezi 05058553758

İmambakır Mah.ferrahkent Sit.686 Sok No 13 Merkez, Şanlıurfa
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Özel Yekta Rehabilitasyon Merkezi 05058553758
İbrahim Yaşar
İmambakır Mah.ferrahkent Sit.686 Sok No 13
Merkez , Şanlıurfa

Navigasyonla Buraya Git
Okulumuzda Sadece İşitme Engellilere Eğitim Verilmektedir

Özel Yekta Rehabilitasyon Merkezi 05058553758 Hakkında

Misyonumuz
Engelli çocuğu olan ailelerimizin kaygılarını en aza indirerek, çocuğun aile ve toplum içerisinde yük olmaktan çıkıp kendi kendine yeten bir birey haline gelmesini sağlamak en büyük hedefimizdir.

Vizyonumuz
İçinde bulunduğu işi daha da iyi yapabilmek için araştırma ve geliştirme birimi oluşturmuş, başarılarını çalışanlarıyla paylaşan ve gurur duymalarını sağlayan örnek ve öncü bir kurum olarak; kendine yetebilen,katılımcı, öğrenmeye istekli, çalışmalarını bir plan doğrultusunda yürütebilen, kendisiyle barışık, ailesi ve çevresiyle uyumlu, olumlu davranışlarıyla çevresine örnek olabilen, girişimci hoşgörülü ve sağlıklı bireyler yetiştirmek hedefimizdir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Firmalarsitesi.net Artık arama motorlarında firmanız bizim platformumuz aracılığı ile görünecek. Sizi tanıyan veya tanımayan müşterileriniz anahtar kelimelerinizde arama yaptıklarında firmanız karşılarına çıkacak. Firma rehberimiz arama motoru dostudur. Bizleri tercih eden ve edecek firmalara teşekkür ediyoruz..® Copyright | Her Hakkı Saklıdır. | Firmalarsitesi.Net | 2020