Kıbrıs Uzun Group

Mağusa Ofis: 191 İsmet İnönü Bulvarı, M. Oltan Apt. 1/4, Gazimağusa - Kuzey Kıbrıs Gazimağusa, Kıbrıs
Cep Onaylı
Premium!
Mesaj Gönder
Kıbrıs Uzun Group
Şefik Uzun
Mağusa Ofis: 191 İsmet İnönü Bulvarı, M. Oltan Apt. 1/4, Gazimağusa - Kuzey Kıbrıs
Gazimağusa , Kıbrıs

Navigasyonla Buraya Git
Uzun Group

Kıbrıs Uzun Group Hakkında

UZUN GROUP

UZUN GROUP Kıbrıs Gazimağusa İnşaat Müteahhitlik Emlak Acentesi Kiralık Konutlar Rent A Car

Tarihçe Ve Hakkımızda

Kalite ve güvenle güçlenerek, geleceğe yönelik yapılar üretmeye kendini adayan Uzun Şirketler Grubu, 1980 yılında bir aile şirketi olarak Gürsel UZUN tarafından Lefkoşa'da kurulmuştur. Kuzey Kıbrıs’ın birçok bölgesinde hizmet veren şirketimiz, inşaat ve müteahhitlik, proje tasarım, emlak ve danışmanlık, mobilya ve kiralık araç hizmetleriyle, farklı alanlarda faaliyete geçmiş ve sürdürmeye devam etmektedir.

Faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde işini ciddiyet ve titizlikle yürütmektedir. İnsanın temel barınma ihtiyacını yalnızca bir mühendislik işi olarak görmeyerek tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanları oluşturmak; bu doğrultuda ülkemizin yapı anlayışını değiştirmeyi hedeflemektedir.

Kuruluşundan günümüze kadar, Kuzey Kıbrıs'ın çeşitli bölgelerine kazandırdığı sayısız konut ve iş yeri projelerine imza atan Uzun Şirketler Grubu, ülkede kaliteli ve nitelikli projelerde faaliyet gösteren üst firmaların arasında yer almaktadır.

UZUN CONSTRUCTION

Yatırımcısına ve bölgesine değer katan, inşaat ve müteahhitlik sektöründe öngörülen firmamız, ihtiyaç ve beklentileri dikkate alarak müşteri odaklı projeler ve müşterilerimizin istekleri üzerine kendi hayallerini inşa ediyoruz.

UZUN ESTATE

Kuzey Kıbrıs’ın birçok bölgesinde kiralık ve satılık projelerimizle sıfır ve ikinci el satılık apartman dairesi, villa, ve dükkan çeşitlerimizle müşterilerimize satış ve kira sonrasında da hizmet imkanları sunmaktayız.

UZUN RENT A CAR

Uzun Rent a Car firması olarak Gazimağusa’nın merkezinde en iyi hizmeti sunmayı hedef bilen firmamız, rekabetçi fiyatlarla filosunda lüks ve ekonomik seçenekleriyle birlikte, yeni ve temiz araçları bulunmaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 18:00
Cumartesi 09:30 - 17:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER
ÜYELİK TARİHİ
Firma 133 gündür üyemiz.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?Copyright 2020 Her Hakkı Saklıdır - firmalarsitesi.net