Minareci Kardeşler Diyarbakır Türkiye Geneli Minare Yapımı Kubbe Kaplama Minare Ustası

Karaçalı Silvan Yolu 10.km Kuşlubağ Girişi sur, Diyarbakır
Cep Onaylı
Premium!
Mesaj Gönder
Minareci Kardeşler Diyarbakır Türkiye Geneli Minare Yapımı Kubbe Kaplama Minare Ustası
Erdal Akbaba 05326462740
Karaçalı Silvan Yolu 10.km Kuşlubağ Girişi
sur , Diyarbakır

Navigasyonla Buraya Git
Minareci Kardeşler 0 532 646 27 40 Diyarbakır Türkiye Geneli Minare Yapımı Kubbe Kaplama Perde Beton Minare Taş Minare Minare Camii İnşaatı Çini Kaplama

Minareci Kardeşler Diyarbakır Türkiye Geneli Minare Yapımı Kubbe Kaplama Minare Ustası Hakkında

MİNARECİ KARDEŞLER 0 532 646 27 40

Minare yapımı zor ama biz yılların verdiği deneyimle bunun üstesinden gelecek kapasiteye sahip durumdayız.Minare yapımı denince ülkemizin neresinden olursa olsun bir telefonla adresinize gelerek teklifimizi sunmaktayız. Size en uygun fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bunun Yanı Sıra Onarımı Yapmış Olduğumuz Minarelerde Bulunmaktadır.

Camii inşaatını kesinlikle diğer inşaat işlemleri ile karıştırmayınız. Minare yapımı büyük cesaret istemektedir. Her inşaat elamanı 60 metre çıkıp ne kalıp çakabilir nede sökebilir.Minareci Kardeşler ise yılların verdiği deneyim ile en iyi hizmeti vermektedir.

1999 Depreminden Sonra ( Gölcük depremi ) Beton-Arma'ya Geçmiş Bulunmaktayız.

Sizlere Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Sanal Ortamda Yer Aldık. Görüş ve Önerileriniz İçin İletişim Bölümünden Bizlere Ulaşabilirsiniz.

 

   

 

 

Misyonumuz;

 

Çalışma grubumuzla 20 yılı aşkın tecrübemizle hizmetinizdeyiz. Cami iç süslemesi, minare inşaatı, kubbe inşaatı, gibi temel konulardahizmet veriyoruz.

 

Vizyon


Minare yapım işlemi hem mimari hemde dinimizi simgeleyen muhteşem eser yapımda inşaat kurallarına uygun olarak size sunmaktayız sizinde eğer minare ustası arayarak minare yaptırmak isterseniz Minare ustası telefonunu arayarak hizmet alabilirsiniz. Minare yapım işlemlerimizi sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

 

 

erdal minare

Perde Beton Minare


Şu an kendi tasarımım olan 160 cm çapında iki farklı motifte 25 metreden 40 metre kadar tek ve çift şerefeli minare Ayrıca 200 cm çapında 36 metreden 60 metreye kadar tek, çift ve üç şerefeli minare yapabilmekteyiz. Toplam üç ekiple minare yapımına devam etmekteyiz. Son dört yıldır beyaz çimento ile döktüğümüz minareler boyama gereği bırakmamakta, dolayısıyla zamanla boyanın atması yüzünden kötü görünüme bir son verdik.
erdal minare

Taş Minare


Kendi üretimiz olan dışcepesi Mozayik ve beyaz çimentodan ve yaplır tüm taşı dakasyon ve yapması bize ayitır 3 şerfe ve 2 ve tek şerefe yaplır Sıpariş Alıdhıda 5 gün içinde size ulaşacaktır Türkiye'nin 81 iline ve dış ülkeler dahildir.
erdal minare

Camii ve Minare İnşaatı


Türkiye'nin Heryerinde Camii ve minare yapmaktayız. Minarelerimiz Edirde Selimiye modeli ve isteğe uygun olarak beton normal deprem koşullarına dayanıklı yapılmaktadır...
erdal minare

Mimar Minareci Kardeşler


Perde beton minare ,taş minareler istenilen uzunlukta ve estetik yapıda inşa edilmektedir.
erdal minare

Restarosyan


Tarihi camiilerin restorasyon işleri, zamanla deforme olan mevcut taş binaların restorasyon çalışmaları sağlam ve güvenli bir şekilde restore edilmektedir. Bu konuda referanslarımıza bakılabilir.
erdal minare

Çini Kaplama


Çini bir yüzü sırlanarak renkli motif ve dekorlarla nakışlanmış bir kaplama malzemesidir. Çinilerimizin desenlerinin yapılmasında sır altı tekniği kullanılır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

 • 4/5

  söper

 • 4/5

  söper

 • 4/5

  söper

 • 4/5

  söper

 • 4/5

  söper

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?Copyright 2020 Her Hakkı Saklıdır - firmalarsitesi.net