Şanlıurfanın En İyi Davulcuları 05427866329-05426646033

Eyyübiye Hacıbayram Nefis Sk No 94 Merkez, Şanlıurfa
Cep Onaylı
Premium!
Mesaj Gönder
Şanlıurfanın En İyi Davulcuları 05427866329-05426646033
Davulcu Mecit Aslan
Eyyübiye Hacıbayram Nefis Sk No 94
Merkez , Şanlıurfa

Navigasyonla Buraya Git
İş Alanları

Müzik evleri

Şanlıurfa Çift Davul Zurna Düğünlerinizi Farklı Kılmak İçin Her Yerde Telefon Kadar Yakınız Size Şanlıurfanın Süper Davulcusu Aslan Organizasyon

Şanlıurfanın En İyi Davulcuları 05427866329-05426646033 Hakkında

Şanlıurfa Çift Davul Zurna Düğünlerinizi Farklı Kılmak İçin Her Yerde Telefon Kadar Yakınız Size

 

MİSYONUMUZ


Müşteri memnuniyetini en ileri düzeyde sunmayı kendine ilke edinen ve yaklaşık 40 yıldır piyasada yaptığı işlerle adından söz ettiren Aslan Organizasyon; düğün, kına, sünnet vb. gibi etkinliklerde, konusunda uzman elemanları ile hizmet vermektedir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibimizle organizasyonlarınızda kaliteli, güvenilir ve sizleri mutlu eden, yüzünüzde tebessümler bırakacak bir hizmet sunmaktayız.
Güler yüzlü, dinamik kadromuzla kurumsal ve bireysel organizasyonlarınızda yeteneklerimizi en iyi şekilde özel günlerinizde hayata geçirmek ve koşulsuz olarak müşteri memnuniyeti sağlamak, özel günlerinizi daha da özel kılmak ve fark oluşturmak için varız.
Siz değerli misafirlerimize; organizasyonlarımızda tecrübelerimizi, iş disiplinimizi ve her geçen gün farkındalık oluşturan fikirlerimiz ile geliştirdiğimiz organizasyon becerimizi sunmaktan onur duymaktayız.


VİZYONUMUZ

Sürekli kendini geliştirip, hızla gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurarak küçük ayrıntıları, özel konseptleri, farklı fikirleri verdiği kaliteli hizmetle; İDüğün Organizasyonlarında başta Trabzon olmak üzere Türkiye çapında aranan organizasyonlar arasında lider olmak, özel günlerin en çok tercih edilen ismi haline gelmek için çalışıyoruz.

Alanında seçkin organizasyon firmaları arasında yer almayı, müşterilerimizin beklentilerini tüm yönleri ile karşılamayı, mutluluklarına mutluluk eklemeyi ve tüm Aslan Organizasyon ekibinin işe gönlünü vermesi ile yaptığımız işlerin değerinin artmasını amaçlıyoruz.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 7/24
Cumartesi 7/24-
Pazar AÇIK-
Özel Durum Çift Davul Zurna
ETİKETLER
ÜYELİK TARİHİ
Firma 273 gündür üyemiz.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?Copyright 2020 Her Hakkı Saklıdır - firmalarsitesi.net