Gizlilik Politikası

Kullanıcıların REKLAMKUR.COM sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kullanıcıların ve kayıtlı firmaların ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kişisel bilgilerin ve firmaların özel bilgileri gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır. REKLAMKUR.COM Firma Platformu, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

 

REKLAMKUR.COM Firma Platformu, kişisel ve kayıtlı firma bilgilerini kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

 
REKLAMKUR.COM Firma Platformu, kişisel ve kayıtlı firmaların bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. REKLAMKUR.COM Firma Platformu’ nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın,REKLAMKUR.COM sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, REKLAMKUR.COM Firma Platformu’ nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 
REKLAMKUR.COM Firma Platformu, kullanıcılara ve kullanıcıların REKLAMKUR.COM sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

 
REKLAMKUR.COM Firma Platformu, iş bu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman REKLAMKUR.COM sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. REKLAMKUR.COM Firma Platformu’ nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, REKLAMKUR.COM.Comsitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

 

REKLAMKUR.COM Firma Platformu REKLAMKUR.COM u ziyaret eden ve bu sitede gezinen her kullanıcı yada ziyaretçi REKLAMKUR.COM Firma Platformu’ nin belirlemiş olduğu Gizlilik Politikasını siteye girdiği saniyeden itibaren kabul etmiş sayılır.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?Copyright 2020 Her Hakkı Saklıdır - firmalarsitesi.net