Tutku Tente 05338697295 Kıbrıs Girne Tente Otomatik Pergola Sistemleri

Karaoglanoglu Cad. No 3 99360 Girne girne, Kıbrıs
Cep Onaylı
Premium!
Mesaj Gönder
Tutku Tente 05338697295 Kıbrıs Girne Tente Otomatik Pergola Sistemleri
Güven Gezer
Karaoglanoglu Cad. No 3 99360 Girne
girne , Kıbrıs

Navigasyonla Buraya Git
İş Alanları

branda tente çadır

Tutku Tente 05338697295 Kıbrıs Girne Tente Otomatik Pergola Sistemleri

Tutku Tente 05338697295 Kıbrıs Girne Tente Otomatik Pergola Sistemleri Hakkında

Biz Kimiz?


Tutku Reklam ve Tente olarak Kıbrıs’ta hizmet vermekteyiz. çok farklı ve geniş alanlara hitap edebilecek güneşlik, yağmurluk, gölgelik, tente, branda, pergola, mafsallı tente sistemlerinin dizayn ve üretimini yapıyoruz.

 

Tutku Reklam ve Tente; uzman kadromuz ve yaptığımız kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payımızı arttırmaktayız ve sürekli yenilediğimmiz üretim teknolojimiz sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabiliyoruz.

Özel imalatlarla beraber açılır – kapanır tenteler, kasetli tenteler, motorlu pergola, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri serisi ve sabit, modern, dış cephe tentelerini yaşadığınız alanlara uygulayan Tutku Reklam ve Tente; her bir ürünün kendine özgü dekorasyon, dış görünüm, renk, desen ve 200’den fazla üretim şekli seçeneği ile hizmetinizdedir.

Amacımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik, zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanılır mekanlar sunmaktır.

 

Hizmetlerimiz

 

DİJİTAL BASKI VE TABELA

Dijital baskı ve diğer baskı teknikleri arasında birçok fark bulunmaktadır. Bu da insanların kafasında pek çok soru işareti oluşmasına sebep olur. Bu yazımızda dijital baskıya dair akıllarda oluşan bazı genel soruları cevaplamaya çalışacağız.

CAM SİSTEMLERİ

Cam kapılar ve duvarlar, mimari konseptleri saydamlığın zarafetiyle donatır. Sofistike aksesuarlar, işlevselliğin ve tasarımın uyumlu ortaklığını vurgular. Çeşitli donanım seçenekleri, tasarlanabilecek tüm camlı sistemlerin şık bir şekilde uygulanmasını sağlar.

OTOMATİK PERGOLA

Dış ortam yaşam alanları yaratmak için motorlu pergola,motorlu tente, patio awning / windtent ve özel uygulamalarımız ile sizleri doğa ile buluşturuyoruz. Motorlu ve lineer led uyglamalı motorlu tente, raylı tente ve motorlu pergola sistemlerimizde %100 su ve güneş geçirmezliğini sağlıyoruz. T

TENTE

Yapı ruhsatı gerektirmeden uygulanabilen tamamı otomatik açılır-kapanır şekilde tasarlanan, ergonomik ve fonksiyonel bir pergola sistemidir. Dört mevsim mekanı kullanma imkanı sağlar. Oval Tente, Raylı Tente, Otomatik Tente, Işıklı ve Geniş Açılımlı Tente Modelleri

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 18:00
Cumartesi 09:30 - 17:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER
ÜYELİK TARİHİ
Firma 233 gündür üyemiz.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?Copyright 2020 Her Hakkı Saklıdır - firmalarsitesi.net