Yzc Group Okyanus Kozmetik | Estetik Cihaz İthalat İhracat Satış Teknik Destek

Atatürk Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi No:10/2 Ataşehir, İstanbul
Cep Onaylı
Premium!
Mesaj Gönder
Yzc Group Okyanus Kozmetik | Estetik Cihaz İthalat İhracat Satış Teknik Destek
Atatürk Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi No:10/2
Ataşehir , İstanbul

Navigasyonla Buraya Git
İş Alanları

medikal

Kozmetik

Daha Da İyisi, Gelin, Yüz Yüze Görüşelim! Müşterilerimize Değer Veriyoruz. Mesai Saatleri İçinde Bizi Dilediğiniz Zaman Ziyaret Edebilirsiniz.

Yzc Group Okyanus Kozmetik | Estetik Cihaz İthalat İhracat Satış Teknik Destek Hakkında

YZC GROUP OKYANUS KOZMETİK

MEDİKAL CİHAZLARIN MERKEZ KURULUMU

Hakkımızda

YZC GROUP OKYANUS KOZMETİK

1960 Yılından itibaren ticaret faaliyet göstermekte olup YZC GROUP, 2006 yılından bugüne kadar da kozmetik alanda hizmet vermekteyiz. Birçok markanın Türkiye’ye temsilciliğin dışında bir çok markanında oluşumunu yapmaktada öncülük yapmaktayız.

Kozmetik sektöründe hizmet veren firmamız, profesyonel kullanıma yönelik estetik cihaz ithalatı, ihracatı, satış ve satış sonrası hızlı teknik destek hizmeti vermektedir.

Firmamız sağlık merkezleri ve güzellik salonlarının ihtiyacı olan birçok cihazı alternatifli olarak ithal etmek ve üretmektedir.

Cilt bakım cihazları, Zayıflama cihazları, Lazer cihazları, Sedye, Etejer, Bakım sandalyeleri ve Tabureleri bir çok ekipman ve cihazlarımızı 2 yıl garanti ve CE belgeleri üreten firmamız, uzman teknik servisi ve eğitim ile satış sonrasında hizmet vermektedir.

Temel ilkesi olarak müşteri memnuniyetini benimsemiş olup, sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda en kaliteli ve en eknomik şekilde siz değerli müşterilerimizin beğeninize sunmaktayız.

Firmamız, Hastaneler,Tıp merkezleri, Güzellik merkezleri, Kuaför salonları, Özel Kurslar, Halk eğitim merkezlerinin ihtiyacına yönelik cihaz ve saf malzemenin satışını Türkiye Genelinde yapmaktadır.

 

 

image1

İNFİNİTO HYBRİD DİODE LASER

İNFİNİTO ICE BUZ BAŞLIK

%40 Daha Hızlı…

INFINITO ICE , lazer epilasyonda etkili 3 dalga boyunu tek bir tedavi başlığında birleştirmiştir. Alexandrite, Diode ve Nd:YAĞ dalga boyları ile aynı anda kıl folikülündeki farklı doku derinliklerini ve anatomik yapıları hedefler.ICE Plus teknolojisine sahip Buz Başlık, uygulama boyunca cildi sürekli soğutur ve serin tutar. Buz başlığın soğuk safir ucu kıl köklerinin tahrip edildiği dermişte ısıyı korurken cilt yüzeyinde oluşabilecek riskleri minimuma indirir. Sıcaklık kontrollü sabit kalır. Üstün işlevi sayesinde konforla birleşen çığır açan özellikte bir lazer platformudur.Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde uygulamaya olanak tanır, ince kıllar dahil tüm cilt tiplerinde etkilidir. Yaz kış tüm mevsimlerde lazer epilasyon yapılabilmesini sağlar.

 ·  808 dalga boyu ,

 ·  Tüm cilt tiplerine uygun ,

 ·  HYBRİD odaklı mercek sayesinde 3 kat daha hızlı,

 ·  İnce tüylerde etkili sonuçlar ,

 ·  Mükemmel Optimal Darbe Tenknolojisi ile 3 boyutlu kullanımı ,

 ·  Enerji+ genişlik+ pulse nabız dalga teknolojisi ile başlıktan çıkan ışın tedaviyi kalıcı hale getirmektedir,

 ·  Devrim niteliğindeki uygun darbeli ışın aynı zamanda uygulamada maximum güven sağlar,

 ·  Yeni nesil teknoloji,

 ·  Sapphire soğutma sistemi ile lazer başlığı buz başlık olabilme özelliği ,

 ·  Opt kare dalgalı darbeli ışık teknolojisi

 ·  15 saat durmadan çalışma özelliği ,

 ·  Kolay menü 5 farklı dil seçeneği.


image2

MAGİC CRUSH

 Alanında son teknolojilere sahip Magic Crush RF kullanarak karın, kalça, basen, bacak, boyun, yüz gibi bölgelerde depolanmış yağların ilk seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde giderilmesini ve selülitlerde de azalma sağlamaktadır. Vücuda göre ilk seanstan itibaren 2-4 cm incelme sağlamaktadır.

Magic Crush Radyofrekans tedavilerinde sarkık cilt, yüz, boyun, ince cizgileri açma, cildi sıkılaştırmada vücutta yağ yakımı ve selilüt sorunlarına çözüm üretir. Her hangi bir ışık enerjisinden faydalanmadan yağ dokuları ve kolejeni seçiçi olarak ısıtıp arttırdığı için her yaş ve tüp cilt tipine uygundur. Yapılan uygulamadan hemen sonra cilt üzerinde gerginlik ve incelme görülür.

 ·  Magic Ultrasound ;Yağ hücrelerine gönderdiği frekanslar ile enerjiye dönüş komutu vererek parçalanmasını sağlayan özel bir teknolojidir.

 ·  Vakum RF ; Cildi gençleştirir, sıkılaşma ve şekillenmesi sağlanır. Tüm vücut ve yüz bölgesine uygulanabilir.

 ·  Ultranot ; Sıcak ultrasound ve vibrasyon etkisi ile selilüt ve incelmede etkilidir.

 ·  Biolif ; Lenfatik akım ve infeared etkisi ile kasları güçlendirirken bölgesel ağrıları da ortadan kaldıran özel bir teknoloji harıkasıdır.

 


image3

HYDROBRUSH AMERİKAN CİLT BAKIM

 

2015 Yılında Amerikan Sağlık Bakanlığı’na bağlı FDA tarafından yılın teknolojisi olarak seçilen HydraFacial cilt yenileme sistemidir. Parlak, ışıldayan, sağlıklı ve güzel görünümlü bir cilt için, deri ve hücrelerin doğru şekilde nemlenmesi gerekir. Ağrı ve acı hissetmeden kolayca uygulanan, hücre metabolizmasını ve yenilenmesini hızlandıran Hydrobrush uygulaması son derece basittir. Her cilt tipine, her yaştan kişiye, 4 mevsim boyunca uygulanabilen Hydrobrush sistemi, mevsim geçişlerinde cildin maruz kaldığı dış etkileri en aza indirger ve cildin nem dengesini korur.

Uygulama Başlıkları;

 ·  Hydro Vakum Başlığı 

 ·  Elmas Dermabrazyon (vakum) Başlığı 

 ·  Bio Lifting (yüz germe) Başlığı 

 ·  Oksijen Sprey Başlığı 

 ·  Scrubber Başlığı 

 ·  Yüksek Frekans Başlıkları 

 ·  Utrasonic Göz Başlığı 

 ·  Ultrasonic Yüz Başlığı 

 ·  Pdt Led Terapi Başlığı 

 ·  Vakum Başlığı

 


image4

HI-FU ULTHERAPY AMELİYATSIZ BOTOX ETKİSİ

Ameliyatsız cilt gençleştirme yöntemleri, cildin doğal dokusunu yenilemeye, dermisi ısıtmaya, kolajen büyümesini uyararak ve yeni kolajen oluşturarak gençleşmeye yardımcı olan cerrahi olmayan yöntemlerdir. Bu iyileşme odakları dermal ve fasyal tabakada hem yenilenme hem de gerilme etkisi yaratmaktadır. Bu iyileşme odakları kontraksiyon yani büzüşerek iyileştiği için hem ciltte hem de fasyal tabakada bir lifting yani gerilme etkisi yaratır. Bu şekilde uyarılmış kollagen üretimi ile ortalama2 ay içinde sıkılaşmış ve kendini yenilemiş bir cilt sağlanmaktadır.

Devrim yaratan ameliyatsız cilt gençleştirme teknikleri, pek çok cilt uzmanı tarafından cildi sıkılaştırmak ve yaşlanmanın etkilerini azaltmak için kullanılan medikal teknolojideki ilerlemelerin bir sonucudur. İnsanların daha genç ve kusursuz görünmesi için artan istek, ameliyatsız cilt gençleştirme yöntemlerine olan talebi oldukça arttırmıştır.

Uygulama Alanları;

· Kaz ayakları,

· Çene sarkmaları,

· Göz kapağı sarkması,

· Gıdı sarkması,

· Yanaklardaki sarkmalar,

· Uyluk içi, kol içi ve göbek gibi ciltteki sarkmalar

· Özellikle ağzın etrafında sarkma

· Gevşek boyun kıvrımları

· İnce çizgiler ve kırışıklıklar

· Alt çene hattının belirginliğinde azalma (gıdı


image5

BABY MASTER ALTIN İĞNE

 Mikro iğneli fraksiyonel radyofrekans sistemi son yıllarda geliştirilmiş yeni bir teknolojidir. Bu sistemde ucunda küçük altın iğnelerden oluşan bir başlık ve bu başlığın bağlı olduğu bir radyofrekans ünitesi bulunur.Radyofrekans cihazının altın iğneli başlığı cilde temas ettirildiğinde mikro iğneler manuel olarak ayarlanan derinlikte cilt içerisine ani bir giriş yapar. Çok sayıdaki altın uçlu mikro iğnelerle cilt üstünde fraksiyonel mikro delikler oluşturur ve sadece iğne ucundan gönderilen cilt üstüne temas etmeyen radyo frekans ile dermiste kollajen ve elastin üretimi tetiklenirken, epidermis ve yüzeyel cilt tabakalarına potansiyel termal hasar verilmez. Amaç verilebilecek en yüksek enerjileri deriye bir zarar vermeden doğrudan cilt altına ulaştırmaktır. 

Uygulama Başlıkları;

Cold Başlığı

Hot Başlığı

RF Başlığı

Gold Needle Başlığı

Uygulama Alanları;

· Anti-Aging

· Kırışıklık Tedavisi

· Akne Skarı Tedavisi

· Cilt Yenileme, Beyazlatma

· Geniş Gözenek ve Siyah Nokta Tedavisi

· Yüz ve Boyun Bölgesi Liftingi

· Saç Bakımı / Terapisi

· Çatlak Tedavisi


image6

HYDRO H2 HYDRAFACİAL

 Hydro H2 Cildin ihtiyaç duyduğu yenilenmeyi ve temizliği karşılamak amacıyla yapılan Hydro H2 cilt bakımı, vakum yöntemi ile cildin derilemesine arındırılmasını sağlayan bir uygulamadır. Vakum yöntemi sayesinde kapanmış gözeneklerin açılmasında tercih edilen uygulama siyah noktalar, akne izleri ve leke tedavisinde kullanılmaktadır. Cilt üzerinde nemlendirme, antioksidan koruma, soyma, yenileme ve temizlik gibi etkileri bulunan Hydro H2 cilt bakımı, zarar gören epidermisin onarılmasına yardımcı olmaktadır.

Etkili bir cilt yenileme sistemi olan HYDRO H2 cildin ihtiyacı olan tüm bakımlarınI sağlayan bir işlemdir.

Yüz boyun dekolte başta olmak üzere cilde derinlemesine bakım yapan, cildi besleyip nemlendirerek, yenilenmesini ve ölü dokunun uzaklaşmasını sağlayan kombine işlemden oluşan yeni nesil bir medikal bakım cihazıdır.

Uygulama Başlıkları;

  ·  Abrasion Vakum Başlık

  ·  Scrubber (Ultrasonik Peeling) Başlık

  ·  Oksijen Sprey Başlık

  ·  Ultrasonic (Ultrasound ) Başlık (Face&Eye)

 ·  Radyo Frekans Başlık 

  ·  Cold soğutucu Başlık

 


image7

HYDRAFACİAL AQUA PEEL

 Lazer kullanmadan yapılan cilt yenileme işlemleri arasındaki en yeni teknoloji ve en iyi yüz temizleme makinesidir.İyileşme süresine ihtiyaç duyulmadan ve rahatsızlık yaratmadan cilt, temizleme, soyma, çıkarma, nemlendirme ve antioksidan korumasını eş zamanlı olarak gençleştirerek daha temiz, canlı ve güzel bir cilt oluşturur. Bu tedavi; yatıştırıcı, nemlendirici,tahriş edici olmayan bir uygulamadır. Hydrafacial Aqua Peel cihazı, profosyonel cilt bakımında güzellik merkezlerinde en çok tercih edeceğiiz cilt temizleme makinesidir.

Uygulama Başlıkları;

 ·  Bio Lifting Başlığı

 ·  Sound (Ultrasonıc) Başlığı

 ·  Vakum Başlığı

 ·  Oksijen Sprey Başlığı

 ·  Bio Lifting Başlığı

 ·  RadyoFrekans Başlığı(RF)

 ·  Cold Soğutucu


image8

9+1 CİLT BAKIM CİHAZI

  

9+1 CİLT BAKIM CİHAZI

Türkiye’de en çok satılan cilt bakım cihazıdır. Tercih edilen 9+1 Fonksiyonlu cilt bakım cihazı cilt yüzeyindeki sorunları minimize edilmesi akne, sivilce, izlerinin azaltılması, siyah noktaların ve gözeneklerin temizlenmesi gibi bir çok cilt yenileme ve temizleme işlevini görmektedir. Profosyonel cilt bakımında müşterilerinize rahatlıkla kullanabileceğiniz yüz temizleme cihazımızı kalite güvencesiyle temin edebilirsiniz.

· Buhar

· Ozon

· Işıklı Büyüteç

· Yüksek Frekans

· Galvanic

· Vakum

· Sprey

· Cilt Analiz

· Firmatör

· Lifting


image9

G5 MASAJI

G5 masajı, ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan, hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Özellikle selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada kullanılan G5, kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasında ve spazm tedavilerinde de oldukça başarılıdır.

Selülit; vücut içerisinde bulunan ve kana akışkanlığını veren suyun damar dışına sızarak, deri ve yağ dokusu arasında oluşan ödem birikmesidir. Dolaşım bozuklukları, cildin elastikiyetini sağlayan değerlerde azalma, aşırı kahve ya da çikolata tüketimi, gebelik ve hareketsizlik selüliti tetikleyen temel etkenlerdir. Selülit tedavisinde uzun yıllardır uygulanan tedavilerden biri G5 masajıdır.

· 60Dak.Zaman Ayarı

· 5 Farklı Başlık Seçeneği

· Motor Gücü Ayarlanabilmesi


image10

LENF DRENAJ MASAJ

 Lenf Drenaj Masajı, sadece lenf sisteminin aktive edilerek bölgesel yağlanmaya neden olan ödem ve toksinin idrar yolu ile atılmasını sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda yoğun bir şekilde dolaşım sistemi düzene soktuğu için hücrelere daha yoğunun kanın ulaşması ile birlikte derinin ve dokunun da sıkılaşmasını sağlar. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Lenf Drenaj Masajının metabolizmayı hızlandırmaya yönelik etkisi kilo verme sürecine hız kattığı gibi, aynı zamanda son derece keyifli ve dinlendiricidir. Lenf Drenaj Masajı bölgesel zayıflama kürleri haricinde, özellikle menapoz döneminde hormonal değişimlere bağlı olarak vücudda biriken ödeminde atılmasında son derece etkilidir. 

Uygulama Alanları;

-Hastalık sonrası vücutta oluşan ödemlerde,

-Selülitleri gidermede,

-Zayıflama tedavilerinde – destekleyici olarak,

-Hamilelik sonrası oluşan varislerin giderilmesinde

-Vücutta biriken toksinlerin atılmasında, 


image11

PASİF JİMNASTİK

 

Selitron pasif jimnastik cihazı: 8 çıkışlı -16 pedlidir. Otomatik programlı olarak çalışabilmesinin yanısıra manuel olarakta çalıştırılabilir. Kullanımı kolaydır ve mükemmel sonuçlar veren akıllı bir sistemdir.

Göğüs Litfing'i cihazda mevcuttur. Otomatik programlarında standart olarak çalışan 4 işlem total sürede pedlerin bağlandığı kaslar üzerinde; pasif jimnastik, yağ parçalama, lenf drenaj ve toparlama hareketleri yaptırır.

Manuel programlamada ise bu işlemlerin tümünü ayrı olarak çalıştırma olanağı sağlar.


Site İçeriği

DERMAPEN

image12

 

Cildin görünen yüzünü uyararak yenilemeyi hedefleyen yöntemlerden farkı; cildi içeriden destekleyen mezoterapi uygulamalarının etkisini de aynı anda sunabilmesidir. İğne boyu (9/12/36 ) ve vuruş sayısından sonra, cilde verilecek ürünler de kişinin ihtiyacına göre bir kokteyl oluşturularak uygulama tamamlanmış olur. Bilindiği üzere dışarıdan verilen vitamin, hyalüronik asitlerle cildin güçlenmesi, cilt bariyerinin kuvvetli oluşundan ötürü sınırlı bir başarı sağlar. Gençlik kalemi ile açılan küçük kanallardan derinin alt tabakalarına kadar ulaşan büyüme faktörleri, bitkisel kök hücre ekstreleri, vitamin ve serumlar DERMA STAMP PEN’in başarısını ve sonuçları artırdığı laboratuvar ortamlarında gözlemlenmiştir.

PLASMA PEN

image13

 

Plazma Pen, lazer ve benzeri cihazların kullanımının zor ya da tehlikeli olduğu durumlarda, güvenle kullanabilmek için geliştirilmiştir. Uygulama öncesi bir ön hazırlık gerektirmez ve anestezik krem ile uygulanabilir. Cilt yüzeyinde buharlaştırma ile istenilen sonuçlara ulaşmayı sağlar. Her cilt tipinde güvenle uygulanabilir. Kırışıklıklar, özellikle mimik hareketlerinin yoğun olduğu bölgelerde, yıllar içinde cilt daha kuru hale gelebilir. Plazma Pen cihazı bu tür sorunlarda etkili tedavi uygular.

İĞNELİ EPİLASYON

image14

  

Termoliz Yöntemi

İğneli epilasyon cihazlarının bir kısmında bulunan bir yöntemdir. Bu yöntemde yüksek frekans akım kullanılır. İğneli epilasyon cihazları tarafından epilasyon iğnesine gönderilen bu akım iğneyi ısıtmadığı halde yüksek frekanslı elektromanyetik alan su moleküllerinin tireşimine yol açarak ısı ortaya çıkmasını sağlar. Oluşan yüksek ısı kıl kökünü tahrip eder. Termoliz özelliğine sahip iğneli epilasyon cihazları elektroliz özellikte cihazlara göre daha az sonuç vermesine karşın acı oranı daha düşüktür.

MONSTER

image15

 Ürettiği lazer enerjisi deriye renk veren pigmentler tarafından emilir.pigmet deformasyona uğrar ve dağılır. Pigmentin dağılan parçaları doğal yollarla vücuttan atılır. Böylece derinin üzerinde yer alan renkli kısım yok olur. Dövmelerin tam olarak silinebilmesi için 6 haftalık seanslar uygulanmalıdır. Seans sayısı ve tedavi aralıkları cildin renginden tedavi uygulanan bölgeye kadar birçok parametreye göre farklılık göstermektedir. 


image16

SEDYE

ÖZELLİKLERİ 

•Sırt kısmı manuel menuel mekanizma ile ayarlanabilir

•Yatak platformunda sünger üzeri vinleks kapkı şilte bulunmaktadır

•Baş kısmında yğz dayama yeri mevcuttur

•Ayakları katlanabilir

•Tüm metal akdama elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır

Ebatları ;

60x180x70 Cm

TABURE

 Özellikleri:

·Amortisörlü

· Aralıklı

· Vinleks kaplı

Ebatları:

· Oturak Genişliği : 40 cm

· Oturak Derliği : 36 cm

· Amortisör kamplı Yüksekliği : 46 cm

ETEJER

Özellikleri:

· 2 Raflı Tekerlikleri

· Çekmeceli Etejer

· Paslanmaz Gövde

Ebatlar:

54x35x80 cm

İSTANBUL / ATAŞEHİR

İSTANBUL HYDRAFACİAL AQUA PEEL,

İSTANBUL 9+1 CİLT BAKIM CİHAZI,

İSTANBUL G5 MASAJI,

İSTANBUL LENF DRENAJ MASAJ,

İSTANBUL PASİF JİMNASTİK,

İSTANBUL PLASMA PEN,

İSTANBUL DERMAPEN,

İSTANBUL İĞNELİ EPİLASYON,

İSTANBUL MONSTER,

İSTANBUL SEDYE - TABURE,

İSTANBUL ETEJER,

YZC GROUP OKYANUS KOZMETİK,

İSTANBUL İNFİNİTO HYBRİD DİODE LASER,

İSTANBUL MAGİC CRUSH,

İSTANBUL HYDROBRUSH AMERİKAN CİLT BAKIM,

İSTANBUL HI-FU ULTHERAPY AMELİYATSIZ BOTOX ETKİSİ,

İSTANBUL BABY MASTER ALTIN İĞNE,

İSTANBUL HYDRO H2 HYDRAFACİAL,

 

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?Copyright 2020 Her Hakkı Saklıdır - firmalarsitesi.net